| PrettyLiar94 a întrebat:

Am scapat telefonul in zapada si acum cand sun pe cineva nu aud ce zice si nu ma aude nici persoana respectiva, doar pe difuzor merge. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Eu l-am scapat odata in apa si cand am ajuns acasa l-am uscat putin cu phoenul si a mers, problema s-a rezolvat.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îl duci la reparat costă în jur de câteva lei.

| Rührselig a răspuns:

Te duci la un shop de magazine şi trimiţi telefonul la un specialist de acolo, va analiza şi apoi îţi va spune cât la sută sunt şanse să fie recuperat, dacă şansele sunt mici, nu are rost să mai îl pui să ţi-l repare.