| Crs_Cristi_1990 a întrebat:

Mi-am schimbat placa de baza si procesorul si nu mi se aprinde adica nu mi se vad progrele si poca de pe pc si imi apare ceva cu bios-ul ce trebuie sa fac ca sa imi mearga

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

A, daca a schimbat atat placa de baza cat si procesorul, Windowsul trebuie reinstalat.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru limba română, apasă tasta 1.

| doctorandus a răspuns:

Datele sunt multe prea vagi pentru a-ti da un sfat. In orice caz: electricitatea statica=moartea PC-ului.

| denisTiky a răspuns:

Vorbeste pe romana, si dupa te ajut. Nu am inteles nimic din tot ce ai spus )=

| doctorandus a răspuns (pentru denisTiky):

A, daca a schimbat atat placa de baza cat si procesorul, Windowsul trebuie reinstalat.