Mi-am uitat parola de la deschiderea calculatoruluicrying! cum as putea sa o recuperez?

9 răspunsuri:
| allthree a răspuns:

Intri in safe mode si editezi parola sau reinstalezi windows-ul.

Imi poti spune te rog cum intru in safe modehappy?

| allthree a răspuns (pentru Unknown1318):

Apesi tasta F8 inainte de a incepe incarcarea windows!

| allthree a răspuns (pentru Unknown1318):

Da-i safe mode dupa da-i administrator yes or not daca uti apare nu conteaza cupa start control panel accord user change pasword bagi o parola noua si bagi si un indiciu ca, sa stii data viitoare! Sper ca te-am ajutat! Si fara mesaje private deocamdata sunt inca junior!

| allthree a răspuns (pentru Unknown1318):

Iti apare mai mare de oarece in safe mode nu ai instalate drivere!

| Christyan a răspuns:

Nu o mai poti recupera trebuie instalat windowsul din nou. sper ca te-am ajutat, funda?

| MariusicaPiti a răspuns:

Nuju

| Agache_Alin_Marian_1999 a răspuns:

Parola de deschidere