| nekmario a întrebat:

Mi s-a rupt cablul de la tastatura si am desfacut o sa lipesc firele înapoi când am conectat înapoi la calculator nua mai mersce sa fac

6 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Incearca sa cumperi alta tastatura

| lpavel a răspuns:

Pai ce crezi ca se poate face daca nu a mers? Cumpara-ti alta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi altă tastatură. Prețurile pleacă de la 10 lei.

| awspam a răspuns:

We ala nu s-a rupt ca ai scris tu la tastatura, ala iti spun eu cum s-a rupt, ca ai tras tu de el sa fi tu miez asa s-a rupt, vre o doi pumni nu i ai dat sa ii sara butoanele? spune adevarul daca tot ai nevoie de ajutor, vezi poate cand ai lipit sa atins una de alta, daca ai habar ce sa lipesti, poate nu le ai pus bine cum au fost, aiurea dupa ce ai zmuls firele din tastatura sa mai spui ca de ce nu merge

Răspuns utilizator avertizat
| JAYBEE a răspuns:

O poti arunca la gunoi.
Cumpara-ti alta.