| predaadrian a întrebat:

Mie acum trei zile imi mergea netul mai mult ca perfect iar acum imi merge super greu; la unele pagini de pe youtube se blocheaza si tot asa am nevoie urgenta care raspunde primul dau funda dar am nevoie rapid

Răspuns Câştigător
| Freshh a răspuns:

1.Poate ai virusi.
2.S-a stricat placa de retea.
3. Daca esti pe fibra, se mai intampla. Daca ai modem poate e din cauza lui.
4.Incearca alt browser dar sa stii ca nu prea te ajuta.

Bafta!

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Păi ori e de la windows ori e de la net... încercă cu alt browser... vezi tu tongue

| xButterflyxX a răspuns:

Poate ai luat virusi, daca ai antivirus dai o scanare completa.happy

| predaadrian explică:

Am si mozzila da cred ca mai repede e de la virusi