| SzaboDan909 a întrebat:

am un Cubot Dinosaur, si acum ceva zile imi pornea super rapid, acum porneste greu si de-abia merge. Am pus cartela in alt telefon care mergea bine, si acum si acela imi face la fel. Poate sa fie de la SIM?

3 răspunsuri:
| Badboi a răspuns:

E chinezesc frate...la ce te așteptai?
E telefon de buget scăzut. Normal că abia mai merge la câteva zile după achiziționare

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Badboi):

Da,telefoanele de la Cubot sunt cam proaste, dar hai sa nu bagam toate telefoanele chinezesti in aceeasi oala, ca sunt 2 mai competitorii din China pe piata smartphone-urilor si aici ma refer la Huawei si Xiaomi

| Badboi a răspuns (pentru Bogdan70001):

E adevărat ce spui, de aia am spus și că acela este un telefon de buget scăzut.