| ChildrenOfBodom a întrebat:

Mulţumesc tuturor acelora care, pe parcursul timpului au reuşit să răspundă prin cunoştinţele lor la fiecare domeniu de întrebări. Şi sper ca şi de acum în colo să nu mai punem întrebări stupide sau răspunsuri aiurea. Acest si'te este chiar folositor şi haideţi să... nu-l irosim. Fiecare dintre noi ştim că putem ajuta, chiar şi cu un răspuns pe zi. Dar nu pentru a primi fundiţe, ci din pur interes pentru a ajuta câţi mai mulţi oameni care sunt în ceaţă.

Să nu mai dăm răspunsuri paradoxale.
Să facem ceva din acest site pentru ca să simţim mândrii!

Cine e cu mine?!

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Sti ca pentru asta trebuie sa si facem putin pe politistii si sa dam report la orice intrebare stupida/irelevanta/spam pe care o vedem.

Uneori sunt intrebari la care ai gasi raspunsul la un singur search/cautare pe google (dar pentru unii este prea greu), ma gandes pe respectivii merita sa ii ajuti?

Numa ca nu o sa poti sa faci exact cum vrei tu : sa fie tot timpu raspunsuri bune pentru ca tot timpu trebuie sa fie cate un luzer care crede ca daca scrie ceva ce nu are legatura cu subiectul primeste calificativ de amuzant (toti se cred comedianti...)

In rest este ok ideea asta.

Spor in continuare pentru cine raspunde de placere si nu pentru pixeli portocalii /rank si asa mai departe.

Succes!

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ai dreptate.Calitatea site-uli s-a degradat.Cum l-am putea revigora?

| Bijou a răspuns:

Me

| AndreiP98 a răspuns:

Eu

| Rebe97 a răspuns:

Euuu.ai perfecta dreptate

| DevilAngels a răspuns:

E`o si toti fani me`irolling on the floor da ma E`o tongue