| αlεxTzure a întrebat:

N'aseara TPU!
Intrebarea este pentru cei care joaca Top Eleven:Exista hackuri TopEleven? Unu' care sa functioneze, nu keylogger...
Funda+VOT!

Răspuns Câştigător
| Bustihan_Katalin_1994 a răspuns:

Nu cred ca se poate gasi un hack... trebuie sa platesti cu bani pentru tokeniwinking

5 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Sunt! da mai bine joaca corect si cinstit!

| Bustihan_Katalin_1994 a răspuns:

Salut, eu am level 26 si nu am folosit... toate hack'urile au virusi, mai bine aduna tokeni si bani pana ajungi pe la level 4 si de acolo fa afaceri cu jucatori. Eu asa am procedat, bafta Uite si un hack care ar trebui sa iti meara http://www.topeleven-tokenhack.com/index.php?id=71202! ( FUNDA? :D )

| αlεxTzure explică (pentru Bustihan_Katalin_1994):

Am lvl. 5 si consider ca am o echipa buna dar totusi foamea de tolenuri sau cash...

| Bustihan_Katalin_1994 a răspuns (pentru αlεxTzure):

Nu cred ca se poate gasi un hack... trebuie sa platesti cu bani pentru tokeniwinking

| DiMaria_Draxler_1996 a răspuns:

Nu exista hack, dar exista anumite exploituri, vezi aici www.topeleven.info, bafta! (funda!)

| DiMaria_Draxler_1996 a răspuns:

Nu exista hack, doar exploituri, vezi aici www.topeleven.info, bafta!