| a întrebat:

Neata TPU! Am si eu o intrebare legata de zodii:Cum se inteleg 2 berbeci?(2 fete care au aceeasi zodie adica berbec).)
Cat mai explicit.

Răspuns Câştigător
| Maariiaa97 a răspuns:

...se inteleg prin felul cum se poarta, vorbesc, reactioneaza etc. Nu crede in zodiac, nu are nicio legatura cu oamenii si comportamentul lor!happy

2 răspunsuri:
| Madutzadragutz05 a răspuns:

Nu are dreptate Deeana.Eu am fost prietena cu o fata Raluca tot berbec ca si mine si noi berbecii suntem incapatanati si tot ne certam, ne suparam din prostii, si tot ne tachinam. Eu cred ca cel mai bine te intelegi cu unul/a de zodia gemeni.

| AdyRo98 a răspuns:

Cum adica?
du de zodii tile chestia asta si de comportamentu vostru
daca una incepe cearta nu e din cauza zodiacului