| stefanandrei_1956 a întrebat:

Ce credeti ca r merita mai mult : un iphone 3gs sau samsung galaxy s? Intreb pentru un prieten care a avut numai nokia.

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Iphone-ul poseda in continuare cel mai bine pus la punct sistem de operare. Nici Android-ul Samsung-ului nu e de lepadat. Acu' cel mai bine ar fi ca prietenul tau sa se joace macar o ora cu amandoua telefoanele si o sa decida care e mai bun pentru el.

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu zic ca samsungul...dar intreaba-l sa vezi ce iar place...

| Freaky a răspuns:

Galaxy.e mai elegant; x

| TheSpecialOne a răspuns:

3gs e un jaf numa ca e desenat pe el un mar... si ala muscat atata tot si hopa deja pret de 30. 000lei... Sa isi i'a SAMSUNG

| DanDannn a răspuns:

Iphone...

| KellyVreaBomboane a răspuns:

Pai eu am avut numai Nokia si am si acum as vrea sa-mi iau un iphone 3gs pentru ca toti prietenii mei care au avut Samsung au spus ca e o porcarie si ca iti moare bateria daca il scapi odata...deci te sfatuiesc sa cauti informatii despre iphone si Samsung si vezi ce calitati si ce defecte au:sper ca te-am ajutat