| Mihai651 a întrebat:

Nu exista viata dupa moarte! murim si gata cum va simtiti cand stiti ca dupa ce muriti n-o sa mai existati niciodata?

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate ca o sa mai exiști dar oricum nu o sa îți amintești așa ca e inutil sa te mai gândești la asta.

| Freya1 a răspuns:

Crede-ma am lucruri mai ingrijoratoare de cat astea acum vie

| peperonies a răspuns:

Atata timp cat traiesti o viata buna ce conteaza?

| Iunix a răspuns:

Spune-mi ceva nou.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Dacă tu crezi asta, nu înseamnă că așa este.

| xSega a răspuns:

Dar tu cum te simți?

| Mihai651 explică (pentru xSega):

Exagerat de bine eeu demult vreau sa ma sinucid!

| Adyy5 a răspuns:

Cred in viata dupa moarte si opinia ta eronata pe care ne-o impui tuturor mi se pare lipsita de importanta, deci n-are rost sa răspund.
Mergi si varsa-ti frustrările de ateu obsedat alt undeva, nu toti sunt atei si neagă in totalitate existenta unei divinitati.

| annempx a răspuns:

Depinde cum crezi tu. Fiecare are păreri diferite.

| MaoItsMe a răspuns:

De fapt noi nici acum nu existam, viata e doar o simulare, imbatranirea este cea mai raspandita si mai periculoasa boala de pe glob, noi traim vietile fiecarui om, suntem conectati, daca eu mor sunt tu, daca tu mori esti el, daca maria moare e alex, doar ca noi nu stim cum sa ne folosim de adevarata putere a creierului uman