| MarinasChristy a întrebat:

Nu imi functioneaza jackul audio si cel de microfon din Front Panel, mufe tot sunt puse bine (pc-ul este nou cumparat de la altex ) cand intru in change sound and card settings, headphonesul imi apare mereu ca fiind nebagat (not plugged in ) desi e introdus, in spate merg perfect castile... Ce i-as putea face? sad am o placa de baza msi iar placa de sunet este incorporata

Răspuns Câştigător
| Ex89 a răspuns:

Pai nu iti sunt bagate mufele de la jack, pe placa de baza, si eu tot asa am patit, dupa ce iti expira garantia le bagi tu.