| Maj3stic a întrebat:

Nu imi mai merg temele aero la windows 7 si am dat la probleme si imi zice ca managerul de ferestre desktop este dezactivat cu toata ca eu vad ca este activat care ar putea fi cauza?

1 răspuns:
| tvonlinerocom a răspuns:

Windows-ul tau nu este original si recomandarea mea este: reinstalarea.

In caz de cadere de tensiune [oprire subita din cauza lipsei de electricitate] se pot "defecta" anumite fisiere din windows. Adica ele sunt deschise si nu se inchid normal si raman deschise iar la repornire widows-ul nu le mai recunoaste si apar probleme.
Solutie:
-Reinstalare de windows!