| SamyMinea98 a întrebat:

As vrea sa stiu activez Managerul de ferestre Desktop? Mai exact mie nu imi functioneaza transparenta la Windows 7, mentionez ca pe alte User-uri cum ar fi Guest functioneaza, dar
eu as vrea sa functioneze pe Administrator pentru ca acolo am numele si parola de la conexiunea broadband...
'Imi da si o eroare la depanare: Managerul de ferestre Desktop este dezactivat si Tema curenta nu accepta Aero' Tema mea este windows clasic
Astept raspunsuri...

1 răspuns:
| Moshoo a răspuns:

Pai pe windows clasic nu merge tema aero, cea care are ferestre transparente.
Schimba tema cu una aero si o sa mearga.