| Gaby405 a întrebat:

Am un Toshiba A 300 149.Am instalat drive-rul de la video(afisare, desktop etc.) si imi arata all temele in windows 7 basic.Cumm pot face sa am aero? FUUUUUUNDA

3 răspunsuri:
| baiatfin a răspuns:

Click dreapta-personaliazare-windows color-enable transparency

| Gaby405 explică (pentru baiatfin):

Nu merge cand ii dau depanare problema imi zice ca nu suporta efectu aero

| baiatfin a răspuns (pentru Gaby405):

Inseamna ca e la win7 basic nu are efectul aero descarca de aici un program http://winaero.com/download.php? view.13