| Pitic a întrebat:

Nu imi merge placa video thinking cred
cand vreau sa vad un videoclip imi apare o pagina si ma scoate de pe "youtube " si nu numai, in schimb daca vreau sa ma joc merge.
Spuneti-mi ce sa fac.
Nu ma prea pricep la pc imi spuneti si mie ce sa fac sa instalez iar placa video? trebuie sa scot ceva din unitate?

3 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Cred ca trebuie sati cumperi placa video noua... dar e scumpa. eu am patit cam asa ca nu mergea dar dupa cateva zile a mers super big grin

| rares9400 a răspuns:

Ai un virus in calc, dai scanare la anivirus si vezi ca nu are cum sa iti fie arsa placa daca te lasa sa te joci

| rares9400 a răspuns:

Sau daca tot nu merge instaleaza iar windows-ul