| OhMyGillies a întrebat:

Nu inteleg de ce cand intru pe facebook pe contul cuiva si vreau sa intru la : poze; informatii sau amici nu se incarca. Nu pot sa intru. De Ce? Funda kiss

Răspuns Câştigător
| BonnieSweet a răspuns:

Nu ofera informati despre ei. Ii poti baga la prieteni, atunci poti vedea pozele, informatile personale... daca le-au setat bine inteles. Sau chiar daca ii bagi nu toti iti pun informatile la vedere chiar si printre prieteni.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acei utilizatori nu oferă mai multe date despre ei!
Pa, pa.

| alin180 a răspuns:

Pai unele persoane de pe facebook selecteaza optiunea care spune ca doar prietenii au voie sa acceseze informatiile acelea.Deci daca vrei poti sa-i trimiti persoanei respective cerere de prietenie si apoi cand acea persoana va accepta cererea de prietenie o sa poti sa accesezi si tu acele informatii! Sper ca am fost de ajutor.winking

| 000Diddy000 a răspuns:

Poate ca acea persoana nu face publice informatiile respective

Răspuns utilizator avertizat
| lotus21 a răspuns:

Pai nu prea sunt publice. daca ai PC jaf (ca mine) trebuie sa dai de cateva reload pagina pana intra
e neplacut

| Schmetterling a răspuns:

Datorita setarilor pe care le are. Poti sa-ti setezi ca unele informatii sa fie publice sau nu.