| Dany3103 a întrebat:

Daca vreau sa imi inchid contul de facebook si sa-l deschid de exemplu peste 2 luni, se poate? Si daca ramane totul la fel... poze, informatii, prieteni etc. etc.

Răspuns Câştigător
| master77 a răspuns:

Deci la dezactivare o sa iti dispara toate informatiile care au legatura cu profilul tau, nu te mai gaseste nimeni. La reactivare revine la normal, nu iti dispare nimic.

1 răspuns:
| flyer90 a răspuns:

Din cate stiu poti sa il dezactivezi doar, nu sa il stergi, si iti ramane exact cum a fost