| Lary_2950 a întrebat:

Prietenul meu zice ca poate vedea toata activitatea mea de pe facebook,inclusiv pe cine caut pe facebook,chiar si pe a cui profil intru, sau daca ma uit la o poza a cuiva, absolut tot. Vreau si eu sa stiu daca se poate asa cv.Mentionez ca imi stie parola dar nu inteleg, face asta de pe contul lui sau al meu? Banuiesc ca e vreoun programel ceva..stie cineva ceva?

6 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Este o aplicatie..care ii arata cui ii comentezi, ce poza vezi, ce like dai..este o aplicatie pe fb ..stiu m-am cracit si eu cand am intrat pe fb fostei si mi-am vazut activitatea... OAMENI DE CACAT.

| Demonull a răspuns:

Era o simpla aplicatie...luata de ea pe fb in care putea sa vada la cine dadeam like si la comentam..deci exista.nu stiu cum se numeste pur si simplu ii aparea acolo sub jocuri in stanga la fb ..mai mult nu mai stiu.

| Roxxanne a răspuns:

Te pacaleste. cunosc comportamentul, spera sa te dai singura de gol cu ceva

| Lary_2950 explică (pentru Roxxanne):

Ba nu! faza e ca e chiar asa cum spune, si data si ora tot, e prea mare coincidenta, m-am gandit si eu la asta!

| Roxxanne a răspuns (pentru Lary_2950):

Poate ai ceva in pc, un program gen keylogger, Fa un format la PC ca sa fii mai sigura

| maria33 a răspuns:

Minteee. Daca stie foarte bine tainele calculatorului este probabil sa vada mai ales ca poate intra oricand pe fb tau insa daca debea stie sa intre si el pe fb si cam atat cu calculatorul, in nici un caz