Janina
| Janina a întrebat:

Nu ma prea pricep sa fac surprize. As vrea sa imi surprind iubitul cu ceva frumos: vreo idee?

Răspuns Câştigător
| tradaro a răspuns:

Scrie o poezie speciala pentru el sau macar un catren si daruieste-o din tot sufletul. Va fi o mare surpriza dar si placuta in acelasi timp. Incearca, nu ezita. Succes!

20 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Surprizele nu trebuie sa fie neaparat costisitoare si sa implice multa organizare si efort.Ma gandeam sa faceti ceva ce nu ati mai facut de mult, spre exemplu sa-l surprinzi cu o masa(mancarea lui preferata) cand vine de la servici rupt de oboseala, sau sa-i oferi o noapte incendiara sau chiar sa-i dai ocazia sa puna in practica o fantezie mai inedita de-a luitongue

eileen
| eileen a răspuns:

Organizezi o excursie la mare, pe un iaht sau o barca mai marewinking

Janina
| Janina explică:

Emil, mai stau si la el... vrei sa dorm la usa laughing

Janina
| Janina explică:

laughing
mi-au placut toate raspunsurile vostre happy
noapte incendiara...la cadurile de afara...in scot pe balcon tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Vad ca fetele sunt romantice si baietii mai putin. lundu-te dupa gandirea biatilor deja ai cateva raspunsuri. tu il cunosti mai bine ca si noi, gandeste-te ce isi doreste el, ceva ca ti-a povestit ca i-ar placea sa faca.

lolita
| lolita a răspuns:

Emil si bro eu nu sunt perversa nu stiu de unde vi s-a nazarit ideea asta. laughing

| selef a răspuns:

Mai invita o prietena si faceti una in trei, precis il vei surprinde.

| anonim a răspuns:

Baga pe cineva in dulap, si cand vine el acasa, fa in asa fel incat sa-l gaseasca. daca mai este si nud..., si mai bine.rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@lolita-faci cumva aluzie la perversiuni?rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@anna-ce tare ai fost, sa-l surprinda cu o masa.rolling on the floor
sa inteleg ca saracul baiat mananca pe unde apuca?rolling on the floor
hai ca a fost buna. iar cat priveste ''noaptea incendiara'', asta ar trebui sa i-o ofere mereu, nu?tongue

| fryekid a răspuns:

Un joc video smug

| ka2 a răspuns:

O excursie undeva unde ii place si un spectacol incendiar in camera de cazarewinking

prfml
| prfml a răspuns:

Organizeaza o petrecere surpriza, cum era in filme happy

| alexam a răspuns:

De regula raspund si apoi ma uit la raspunsuri, dar mai fac si exceptii... happy Toata lumea e cu SEX, SEX si iar SEX... Mi-a placut ideea cu poezia, daca nu ii scrii o poezie, poate ai un film bun pe care sa il vedeti, depinde ce fel va place de obicei. Asta nu e chiar o surpriza dar iti recomand oricum ceva: Fireproof my marriage

| cristina_4459 a răspuns:

O cina romantica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la sexshop si cumpara-ti niste haine de piele si un bici big grin Te asigur ca o sa fie placut surprins rolling on the floor Sa ne spui si noua, astept detalii rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SEX ORAL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita, vrem amanunte big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SECRETEL scoate-l pe balcon, e si mai practic, daca nu corespunde ii dai un brinci rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita perveritatea este ceva relativ. Ceeace ii place numai unuia si ii displace celuilalt este perversitate. Ceeace va place amindurora este normalwinking tongue