| Vatamanu_Andrei_1996 a întrebat:

Nu mai văd nici un mesaj pe facebook, dacă intru pe chat la cineva imi scrie in chat doar "Afiseaza mesaje anterioare ", degeaba apăs acolo ca nu se intâmplă nimic, cand dau la mesaje sa le văd, imi arată ca nu am nici un mesaj, am incercat sa intru si de pe alt browser si tot nu, dar pe alt cont de facebook merge!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ar putea fi o problemă de la ei... Se va remedia, în scurt timp. Ori, poate mâine. În locul tău, m-aș deconecta, apoi m-aș loga din nou. Dacă e tot fără succes, trebuie să aștepți.

1 răspuns:
| Dianaaa345 a răspuns:

Cum ai rezolvat? Am si eu aceeasi problema