| DarthNiger a întrebat:

am o problema, doar ce mi-am dezinstalat Google Chrome de pe PC pentru ca nu se mai deschidea, dupa ce l-am dezinstalat am vrut sa il instalez la loc, insa nu se instaleaza, dupa ce deschid setupul, imi apare o bara unde scrie normal "se initializeaza" si apoi dupa ce se incarca se inchide pur si simplu, nu stiu ce sa fac, am cautat tot feluri de solutii pe net sad

3 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Dezinstaleaza tot si cauti pe net ceva free, dar vezi sa fie compatibil cu pc pe care-l detii

| DarthNiger explică (pentru cyupaku):

Nu inteleg ce vrei sa zici, nu am nevoie de nimic free, Chrome imi mergea foarte bine dar nu mai pot sa il reinstalez la loc.

| cyupaku a răspuns (pentru DarthNiger):

Trebuie actualizat, poate e versiune veche