| SoulReaver a întrebat:

Am incercat sa instalez google chrome si cand apare google chrome se initializeaza si apare bara aia sa se incarce iasa pur si simplu din installer. Am dat restart sters cookies etc nimic nu merge. Am windows xp sp3 procesor amd athlon 2600+ 1 gb de ram. Inainte mi-a mers acum nu vad de ce nu mai vrea.

2 răspunsuri:
| SoulReaver explică:

Calinbehtuk nu l-am mai instalat niciodata. E windowsul nou am folosit firefox dar l-am dezinstalat si vreau Chrome

| sdhashsah a răspuns:

Ceva a ramas pe acolo de nu vrea, intotdeauna cand dezinstalezi ceva incearca sa o faci cu o unealta.
http://www.videotutorial.ro/? p=7889