| beiby20 a întrebat:

Nu stiu ce nume sa-mi pun pe mess si facebook... Cne Imi spune I dau 5 Funditzee...SA stiti ca se poate! pup:*:*:*

7 răspunsuri:
| Alessandro a răspuns:

Bună.
La id, te decizi tu.
Iar la facebook, te sfătuiesc să-ți pui numele și prenumele. Facebook este un site ce se respectă, acolo au cont chiar și cele mai mari personalități. Totuși, să nu ajungă facebook-ul ce e ajuns si hi5-ul.
Pa-pa.

| Parker a răspuns:

Pune-ti numele tau de familie + prenumele, ce e asa greu?
Nu transformati fb-ul in hi5.HI5 = prosteala, FACEBOOK = SERIOZITATEwinking

| EduardTPU a răspuns:

Eu pe mess am ceva cu "tz" "_2008" dar acum regret, as fi preferat numele meu pur si simplu, iar pe facebook nu cred ca poti sa-ti pui ceva de genu"beiby20",iar cel mai bine e sa-ti pui numele tau,pentru ca pana la urma asta e si rostul la facebook,sa gasesti, chiar regasesti prieteni, si nu cred ca dupa pseudonimul asta o sa te gaseasca un prieten cu care nu te-ai mai vazut de 10 ani.winking Funda?

| TheLastDancer15 a răspuns:

Hai lasa vrajeala ca nu poti sa dai 5 fundite! ce crezi ca ne-am nascut ieri? cica ne intrebi pe noi ce nume sa iti pui? da nu stii cum te cheama? noi de unde vrei sa stim? ne-ai spus cumva? gandeste si tu putin cand pui o intrebare!

| MarinaMrn a răspuns:

Pai poti sa pui:
BEIBY_20_BEYBY
baby_on baby bor

| ριтιquтss a răspuns:

Am observat ca ai numele Beiby.
Poti sa-ti pui :
Beiiib
Babby
Babbyliciouss
Just Baby

| Jelewtz a răspuns:

O idee a unui prieten : SexyGirlForYou