| popmirgea1999 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac laughing)
Parca sunt innebunit dupa sport(fotbal, ciclism...)in oras nu ies niciodata seara(doar atunci ies dupa scoala)la chefuri(majorate) discoteci nu merg.Sunt obsedat de un gand.Gandul ca nu as mai putea intra la facultatea de educatie fizica si sport daca ies pe la discoteci, majorate etc.
P.S. Ies la un majorat doar atunci cand face o ruda.IN 11 am un majorat la o verisoara si nu stiu ce sa fac, sa merg sau sa nu merg? Pur si simplu doar asta am in cap laughing)
Nu-mi spuneti ca o ieseala doua nu face rau ca oricum nu ies
(toti se roaga de mine sa ies sa ies ca nu patesc nimic)Cu vreo fata n-am vorbit in viata mea(adevarul ii ca nici nu prea sunt de alea de care imi place mie big grin(mie imi place asa mai cuminte intr-un fel sa le placa si lor sportul, dar aici la noi toate-s......stiti voi big grin...piti laughing)
Sarbatori fericite. Orice sfat mi-ar fi bine venit :*

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

De ce să nu mergi! Dacă duci viaţă sportivă, nu consumi alcool, nu fumezi dar dansul este un antrenament bun. Sărbători fericite!

| popmirgea1999 explică (pentru onasis1961):

Nu neaparat duc o viata sportiva(in sensul ca nu fac sport organizat)doar atat cat fac acasa si la o miscare seara cu prietenii

| PinkPanther a răspuns:

E ok ca iti place sportul si daca te face fericit poti sa il practici cat vrei, dar te rog mai da si pe la orele de gramatica

| VlogDinMers a răspuns:

Buna,incearca sa imbini utilul cu placutul in ceea ce faci sa nu dai dintr-o pasiune pentru sport intr-o obsesie. uneori e mai bine sa iti acorzi putin timp tie si sa te desprinzi de monotonie. Bafta!