| GodMode a întrebat:

Imi poate explica cineva cate ceva despre wattpad, in primul rand cand incerc sa scriu ceva, ii pun titlu, capitol, totate prostiile alea apoi apas "Salveaza", astept pana s-a salvat apoi intru pe "Profilul Meu >- Lucrarile Mele" si ma redirectioneaza pe pagina "Creeaza", cu alte cuvinte, cum naiba salvez ceva pe wattpad?
Si mai am cateva intrebari, daca v-a dori cineva sa ma ajute si va dispune de ceva timp, PM. Sunt inca nou acolo (aproape o zi)

Răspuns Câştigător
| GheraseIrisRalucaElena5062000 a răspuns:

Te ajut eu.Iti voi da mesaj cu contul meu personal de facebook (nu am mess bagat in pc). Astept sa imi dai cerere sa vorbim.