| mayli_9074 a întrebat:

Nu stiu prea multe despre calculatoare.Am un pent.3.se tot blocheaza. ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Cateva sfaturi vei gasi aici. uite-te si-n stanga http://www.vatif.com/cum/cum-sa-faci-sa-mearga-windows-ul-mai.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate este de la rami daca ai da mai multe detalii despre componentele calculatorului tau poate voi sti si cauza... da-mi mesaj cu ce piese are calc tau si poate imi voi da seama de ce... funda daca te-am ajutat big grin

| lucian a răspuns:

Este procesorul
prea slab

| Katalin02 a răspuns:

Arunca-l la gunoi, si cumparati un calc calumea

| Nickolae a răspuns:

Sistemul de operare este mic.