| TerenteFTW a întrebat:

Nu stiu unde sa postez sad
As vrea sa ii cumpar prietenei mele un urs de plus urias, stiti unde as putea gasi prin Bucuresti? As vrea sa il vad pe viu intr-un magazin fizic ca sa nu ma trezesc cu ceva monstruozitate de pe net. Vazusem in trecut la Carefour dar vad ca acum s-au vandut toti

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca in supermarket (Carrefour). Nu spun ca gasesti garantat, dar in Iasi, la Carrefour, am vazut animale de plus uriase (am si cumparat unul acum cativa ani)

| UsualBoy a răspuns:

Sunt foarte multe, depinde prin ce zonă a Bucureștiului stai. Noriel, Emag-crângași, Totorel, Nicoro, etc.

| TerenteFTW explică (pentru UsualBoy):

Prin colentina, la eMAG mi se par exagerat de scumpi