| Vasile1986 a întrebat:

Nu sunt sigur unde trebuia sa imi scriu problema asa ca am ales aceasta categorie.Am o mare problema.De cateva zile parola mea de messenger nu mai merge, in conditiile in car nu am schimbat-o. Am incercat si pe mail,dar imi cere raspunsul la intrebarea secreta, pe care nu mi-l mai amintesc...Cu alternate email am incercat, doar ca sa descopar dupa aceea ca nici acel mail nu merge.Ambele sunt blocate si nu stiu cum sa le recuperez.Am acolo contacte importante si ar fi o mare pierdere pentru mine.Stiti vreun program care sa ma ajute? Un hakc ceva? Orice? Funda pentru cine ma ajutahappy

Răspuns Câştigător
| danishor a răspuns:

Poate ti-a aflat cineva parola si a schimbat-o

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Contacteaza Yahoo si da-le o adresa de e-mail functionala, de exemplu pe Gmail, la care sa-ti trimita procedura de recuperare a parolei. Ti-a operat cineva contul, am patit-o si eu.

| Vasile1986 explică (pentru andreia67):

Si cum pot contacta yahoo? Mersi de ajutor foarte mult.happyhappy