| Hasos a întrebat:

Nume rezervare BlueAir

Salutare! Am o întrebare, voi pleca luni la un curs în Belgia cu munca. Zburam cu BlueAir. Am făcut checkin online și având doua prenume le-am completat fără linie între ele dar cu spațiu. Pe cartea de îmbarcare apare IONPOPESCU VASILE nu ION POPESCU VASILE (e un exemplu). Credeți ca voi avea probleme și trebuie schimbat numele (taxa e 40 de euro) sau e normal sa apară asa?
Va mulțumesc!

1 răspuns:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

A trecut ceva timp, daca as fi vazut atunci, ti as fi zis ca nu trebuie sa iti faci griji. Dar cum a fost, totul ok presupun, nu?