| bmcriss a întrebat:

O comanda facuta pe http://farapret.net iti vine acasa sau vine la posta si primesti instiintare?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O comanda la acel site nu vine niciodata. Siteul si-a suspendat activitatea duminica seara, fiindca proprietarii au facut cat trafic vroiau, si-au castigat banii de urma unora care vor cadouri fara munca si nici nu se gandesc ca obiectele alea nu cresc din pom, ci trebuie sa le plateasca cineva. Nu vor trimite, evident, nici un cadou nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nicaieri, deoarece site-ul ala pare a fi o facatura (cred ca vrea sa faca rost de adrese si alte date despre tine sau sa faca trafic pe site sa aiba valoare de vanzare a acestuia mai mare ). Tie nu ti se pare ciudat ca site-ul nu are regulament de joc, date de contact ale lor cu adrese de e-mail etc., au tombole fara nici o lista cu numele castigatorilor, nu poti sa-ti faci un cont pe site, nici macar nu dau informatii cu ti se trimite cadoul.