| dorne a întrebat:

am facut si eu o comanda de pe net cu livrare prin posta romana, stiti cumva cum se realizeaza aceasta tranzactie? thinking imi vine vreo instiintare acasa? sau vreun tel ceva?

Răspuns Câştigător
| alicia2000 a răspuns:

Primesti o instiintare acasa de la postas, te duci si ridici coletul...

4 răspunsuri:
| dorne explică:

Mersi la toti insa na..stiti este doar o funda

| Spitz10 a răspuns:

Maicamea lucreaza la psota romana, normal ca stiu. Te duci la ghiseu si ii spui ca ar trebui sa iti vina un pachet apoi iti spui numele.Sau pote te lasa sa il iei prin curier.Sau siteul trimite un curier care vine la adresa ta pe care ai scris-o, tu semnezi si atat. Ii dai bani curierului si de acolo ii da el.Si la posta lasi bani la ghsiseu.Plzz funda.

| Saveryo a răspuns:

Iti vine acasa Citatie sa te prezinti la posta cu pricina.
Vezi fi atent/a la numarul oficiului postal poate sunt mai multe oficii postale in zona ta.
De obicei ajunge in maxim 4 zile un pachet cu continut normal.

| King_Iulian_1977 a răspuns:

Iti vine aviz acasa ca ti-a venit colet. te duci la posta sa il ridici. oricum iti vin 3 avize pana il trimit inapoi.