| Patiiiii a întrebat:

Atunci când pui o comanda online care trebuie să vină prin poștă, îți vine acasă avizul de înștiințare sau te sună de la poștă?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alex1343 a răspuns:

Iti spune ce greutate are coletul, cat te costa, de la cine il primesti, la cine ajunge si cam atat happy

3 răspunsuri:
| alex1343 a răspuns:

Iti vine mandat care te anunta ca ai un colet de ridicat! Funda?happy

| Patiiiii explică (pentru alex1343):

Si ce scrie pe mandatul acela? big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru alex1343):

Cersetorule.Vrei funda doar pentru atat?

| alex1343 a răspuns (pentru Patiiiii):

Iti spune ce greutate are coletul, cat te costa, de la cine il primesti, la cine ajunge si cam atat happy