| lucian_1346 a întrebat:

Funda****
eu joc farmerama pe hi5 dar nu stiu parola cand mi-am facut contul de farmerama pe hi5 mi-a cerut decat numele, imi trebuie parola sa fac rost de un tractor, am incercat si parola de la hi5 dar nu merge, cine stie cum sa aflu care e parola la farmerama pe hi5 primeste FUNDA*****

Răspuns Câştigător
| TatooMaker a răspuns:

Dai un am uitat parola, poate merge, cu toate ca nu am cont pe hi5 happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti merge! pentru ca hi5-ul e altceva, iar farmerama e altceva! trebuie sa iti faci cont nou pe farmerama 1 intrii pe google si scrii farmerama si dai pe inregistrare te inregistrezi si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmerama nu se joaca pe hi5 deoarece se incarca prea greu, mai bine oci pe google

| VanillaBie a răspuns:

Si eu joc as vrea sa stiu cum fac

| cocotoaica a răspuns:

Nu intra pe hi5 nu o sa-ti dea nimic mai bine sc pe gogle jocul farmera si du-te la foldarul unde sc vacanta la ferma din farmerama acolo o sa sc inregistrare si te inregistrezi