| teo_7234 a întrebat:

Intrebarea mea e pentru cei care cunosc Clujul, cum as putea ajunge in cel mai rapid mod de la aeroport la gara, am doar 30 de minute la dispozitie sa imi prind trenul si daca il pierd trebuie sa astept pana la 22:00! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| RwkY a răspuns:

Daca ai smartphone, cel mai probabil ai si GPS, activeaza-l, si deschide maps-ul (de obicei iti cere internet, si acesta), scrie, gara cluj, setare drum, si iti va trasa el automat, drumul cel mai scurt, daca nu, intra pe http://maps.google.com si distreaza-te alegand traseul dorit :)

Asa nu prea te pot ajuta, sry! :(

off -> eu acu doua saptamani am avut stationare cu trenul in craiova, doua ore, mi-am dat drumu la GPS si m-am dus la MC, in mijlocu' craiovei :))

| teo_7234 explică:

Multumesc mult pentru raspuns RwkY! Din fericire am gps pe telefon,sper sa ajung la timp, daca nu, o sa vizitez si eu Clujul cu ocazia astalaughing