| grigor3 a întrebat:

Orice adolescent de peste 14 ani se bate macar o data in viata lui?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu m-am batut niciodata

| FaraNumePls a răspuns:

Da, eu personal, nu am vrut sa mă bat dar uite că am făcut-o. Pur și simplu daca te enervează cineva îi dai una laughing Nu încurajez violența! Dar uneori e nevoie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu scrie nicaieri ca trebuie sa te bati. Poti fi cuminte si linistit sa le dai exemplu celorlalti ca se poate si asa.Ce rost are bataia? Oricum nu duce la nimic bun, niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.

| Hexiled a răspuns:

Au trecut 4 ani de cand am fost adolescent la 14 ani si nu m-am batut. Am rata ocazia laughing))
De ce sa te bati daca esti o persoana linistita si cu cap. Nu raspunde la violenta cu violenta

| EMKing a răspuns:

Depinde de anturajul, caracterul fiecaruia.

| ASMA14 a răspuns:

Depinde cat de fraier e sa se ia la bataie laughing)

| Mrfear a răspuns:

Nu toti adolescentii (mai mari de 14 ani) se bat si sincer cei care nu o fac sunt mai respectati de catre oamenii maturi.

| Rx5hnS a răspuns:

Un baiat nu se prea bate in comparație cu fetele.
Daca o fata ii fura iubitul altei fete, alea se bat de numa numa.

| MariaJust a răspuns:

Se bate singur? laughing

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Nu neaparat. Depinde de oamenii din jurul lui si de temperament.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Doar nu ma las batut de cel care ma ataca cand ma ataca il atac si eu pe el

| Ney a răspuns:

Nu zic ca e bine sa te bati dar daca chiar e nevoie, o faci! Cumva trebuie sa iti castigi respectul si daca nu reusesti prin inteligenta, reusesti cu un pumn in gura