| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Ce facem toti macar o data in viata?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ne prefacem că dormin în timpul unei călătorii pentru că nu vrem să vorbim cu prietenii noștri în acel moment. Adică în acele ore. Acum că am scris asta, am impresia că doar eu am făcut-o.

| Drimmero a răspuns:

Mancam

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca raspunsul ar fi: existam.

Asta daca ne raportam si la persoanele care nu sunt capabile de anumite functii, simturi, sa se miste, sa vorbeasca, sa traiasca... practic, lucru care este diferit de "a exista" happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sex pe The weeknd laughing

| Green66 a răspuns (pentru supadeceapa):

Asta o singură dată... în restul timpului Fuego încinge atmosfera laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

Murim

| xXVranceaXx a răspuns:

Ne naștem (botezul), ne căsătorim (cununia) și murim (înmormântare).
Astea sunt cele trei etape ale vieții marcate și religios.
Cel mai bun răspuns? Ești mulțumit?