| anonim_4396 a întrebat:

Pai si daca eu citesc intrebarile puse de altii si raspunsurile date la fel, tot de altii si mi se par folositoare, amuzante etc, nu pot vota si eu? raspunsurile trimise de altii si care nu sunt pentru mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident, poti vota. opiniile fiecaruia dintre noi conteaza la evaluarea unui raspuns folositor de catre cel care a pus intrebarea

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu cred ca poti, daca aceasta functie e posibila. Adica daca apesi si se inregistreaza, de ce sa nu poti? Mi se pare ok.

mlm
| mlm a răspuns:

Desigur ca poti vota si tu.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poti vota si tu... Selectezi felul cum crezi ca e raspunsul... si apesi pe bifa din dreapta si t-i se inregistreaza "opinia".

| DenissaDeea a răspuns:

Da cu siguranta!

| LittleZyzy a răspuns:

Poti vota orice raspuns vrei, atata timp cat nu e dat de tine. Poti vota si raspunsurile la intrebarile altora.

| zuzukaeu a răspuns:

Nici la mine nu merge sa votez...nu stiu de ce.