| DanielDanny a întrebat:

Pana la ce ora FanCourier face livrari? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic pana la 17, practic eu m-am trezit cu ei la 11 noaptea pe o ploaie torentiala.laughing

Cel mai bine suni curierul si il intrebi daca iti livreaza coletul astazi.

| DanielDanny explică (pentru anonim_4396):

Nu am niciun numar la care sa sun :/ mai astept pana la 11 seara, daca vine iti dau funda tongue. Am mai patit-o odata cu ei, ca cica nu m-au gasit acasa si a doua zi a trebuit eu sa merg kilometri intregi pana la sediu sa iau pachetu... Eu am fost acasa toata ziua, cum de nu m-au gasit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielDanny):

N-am patit niciodata asa, nici la coletele pe care nu le mai voiam au tot insistau. laughing

Am pus-o daca nu iti vine comanda azi, ce ti-ai luat?

Dar awb-ul ce zice, care este ultimul status? Poti si sa-i suni, au numar de asistenta pe site.

| DanielDanny explică (pentru anonim_4396):

Am luat ceva de pe glowmania, azi pe la ora 14 scria la istoric ca pachetul a fost luat de curier, si pe glowmania zice ca daca comanzi inainte de ora 14, pachetul vine in aceeasi zi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielDanny):

Nu, daca comanzi pana in ora 14 pachetul o sa fie preluat de curier in ziua respectiva iar livrarea lui o sa se incadreze in 24-48 de ore. Maine o sa iti vina comanda, pe timpul noptii probabil o sa se mai actualizeze awb-ul si de dimineata o sa iti apara ca a ajuns in sediul din orasul tau.

| DanielDanny explică (pentru anonim_4396):

Aha, ok om trai si om vedea, tu de unde ai aflat? asa scrie pe site: "Comenzile plasate pana la ora 14:00 se expediaza in aceeasi zi, de luni pana vineri. Comenzile primite dupa ora 14 se expediaza urmatoarea zi lucratoare."

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielDanny):

Pe site m-am uitat, treaba cu ora 14 se refera doar la impachetarea coletului si predarea curierului. Scrie si pe site ca termenul de livrare e de 24-48 de ore. big grin

| DanielDanny explică (pentru anonim_4396):

Ok, multumesc mult ca m-ai lamurit!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielDanny):

Nu ai pentru ce, sa te bucuri de comanda cand iti vine. :3

10 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pana termina treaba

| ciprian143 a răspuns:

Lucreaza non-stop