| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce pozitie in ierarhie se afla departamentul de Access intr-un voluntariat la festivaluri comparativ cu: Relații publice - Info Point | Public relations,

Vânzări - baruri, standuri de merchandise, Direct sales, Asistent logistică - producție la scenă, spații alternative, Asistent catering și alte servicii necesare pentru echipă? E mai bine vazut, mai prost vazut? Pentru a fi in Access trebuie totusi sa iti asumi o responsabilitate mai mare decat in celelalte departamente si totusi, in functie de ce calitati sunt recrutati membrii? Ori sunt alesi dupa ce toate celelalte departamente s-au ocupat? Deci, cum este vazut Access-ul de catre organizatori?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Departamentul de Access = portar, paza (si ordine).
Nu neaparat sunt criterii speciale, dar se prefera deseori sa ai un fizic puternic, dezvoltat, "sperietor" pentru cei care vor sa forteze nota.