| Anomim2025 a întrebat:

Cu ce se ocupă un Asistent de Vânzări față de un Agent de vânzări?

Răspuns Câştigător
| Claudiu_Qtdeviile_1986 a răspuns:

Pentru un student sa lucreze part-time in acest domeniu pentru prima data cred ca este o ocazie buna. Daca o sa te descurci bine poti ajunge agent de vanzari, si un agent de vanzari bun are un salariu pe masura. Si Inveti multe lucruri interesante. Dar tine cont ca cu cat te implici mai mult cu atat castigi mai mult si invers.
Acum depinde de tine daca o sa ati placa sau nu acest job.

4 răspunsuri:
| RoBByi96 a răspuns:

Asistentul de vanzari e un fel de sclav al unui agent, presupun

| Claudiu_Qtdeviile_1986 a răspuns:

Asistent-ul de vanzari Al asista pe Agent-ul de vanzare....Agent-ul se ocupat cu vanzarea si daca are nevoie de ajutor al ajuta asistentul.

| Anomim2025 explică (pentru Claudiu_Qtdeviile_1986):

De acest job pentru un student ce părere ai? Part-time

| Claudiu_Qtdeviile_1986 a răspuns:

Cam da laughing dar poate sa fie frumos ....depinde cu cine lucrezi.