| Izomer a întrebat:

Pe ce program modifici pozele gen : pui niste. buline. colorate. transparente. stralucite:]]

Funda!

Răspuns Câştigător
| NiallsFutureWife a răspuns:

Photoscape
Photshop
TAAZ
Pizap
Photoshine

sper ca ti-am fost de ajutor

Funda?

4 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Gimp, photoshop, photoscape, paint.net...

| Reznov a răspuns:

Sunt mai multe dar cel mai bun este Photoshop.Este folosit de artisti si in general de tipi care se ocupa cu editarea photo. Daca vrei ceva super simplu foloseste Paint ala de desenat pentru ca poti da open la imagini.Cand eram mic imi amintesc ca le faceam mustata verde si ochi rosii lu' Mircea Badea si lu' Base happy

| X:X:X:X:X:X a răspuns:

PhotoScape happysi Picasa... sper ca am fost de ajutor... fundahappy

| MissDanbo a răspuns:

PhotoScape