| Shane a întrebat:

Pe factura de telefon de la Orange, platita online, apar si mesajele date? Sau doar apelurile? Daca apar si mesaje, ce, mai exact? Funda

2 răspunsuri:
| Shellybiych a răspuns:

Pe factura apar toate apelurile ( durata, data si ora cand au fost efectuate), mesajele( doar iti arata ca ai trimis un mesaj, nu si continutul lui adica textul propriu-zis) si traficul de date adica internetul

| Shane explică (pentru Shellybiych):

Si acele mesaje, daca am trimis 10 mesaje la un nr, scrie de toate 10? laughing Stiu ca nu continutul.