| Shane a întrebat:

Pe factura de telefon apar doar apelurile date de mine? Sau si cele primite si durata de timp. Daca este platita online, mai vine acasa? Funda

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Apar doar apelurile efectuate şi se specifică costul lor.
Dacă plăteşti online, nu mai vine acasă, dar apare pe site.
Cel puţin aşa e la Orange.

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Doar cele date iar daca nu ai renuntat la factura prin posta factura o sa vina negresit.

| 2Low a răspuns:

Pe factura iti apar doar apelurile efectuate (detaliat) - data, ora.

| Scorpiel a răspuns:

Pe factura iti apar doar apelurile date si costul lor. Chiar daca nu iti vine factura acasa o poti gasi detaliata si pe contul facut de tine la operatorul care esti.

| xBlueAngel a răspuns:

Factura cuprinde doar informatii cu privire la apelurile si mesajele scrise efectuate, nu si cele primite. Si daca platesti factura online, nu iti mai vine si acasa.

| HihihiHahaha a răspuns:

Doar cele date funda?