| mihaita1 a întrebat:

Pe farmerama am un cont mai mare cu multi bani si vreau sa trim gologanii de pe contul mare pe cel mic ce sa fac?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu...sunama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie niste bani si golani de aia? da-ti add la g30_4876_flv

| RawkFX a răspuns:

Nu poti sa dai bani decat daca vinzi cu contul mare ceva si cumperi cu ala mic\

| mihaita1 explică:

Pe codoul ala n-are nu pot sa trim bani

| mihaita1 explică:

Pe cadoul ala mare nu pot sa trimit gologani

| 2FastRazvyYou a răspuns:

Bagati numele de la contul mic la prieteni si trimitei cadouri si bani la giftbox din oras.

| 2FastRazvyYou a răspuns:

Pai, bagati contul mic la prieten si du-te in oras si dai pe cadu si dai pe numele de la contul mic si trimitei bani sau altceva.

| alexandru_3867 a răspuns:

Eu nu stiu sa incerc mersi