| Armyanka a întrebat:

Pentru a intra in Anglia(pentru lucru) de ce acte am nevoie?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Viza de turist sau Viza legala de munca!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Act de angajare de la cineva de acolo.

| Brizbriz a răspuns:

Https://londra.mae.ro/node/804#null
viza
https://www.gov.uk/browse/visas-immigration/work-visas
cum asta se obtine fizic, o sa ai ocazia sa intrebi ce vrei la ambasada

| 1234568807 a răspuns:

Pai avand in vedere ca Anglia nu mai face parte din UE, iti trebuie viza

| 1234568807 a răspuns:

Dar poate odata cu caderea lui Boris Johnson de la conducere, e posibil sa revina si Anglia la normal

| MrAM a răspuns:

Viza, costurile totale undeva la 4000 de lire. Tocmai ce am avut o cunostinta ce vrea sa vina si cam atat la costat cu toate actele/taxe nhs si altele