| cosminvasile a întrebat:

Pentru a ma inrola in armata am nevoie de bacalaureat sau imi sunt sunficiente 12 clase? iar instructia trebuie platita? va rog sa raspunde-ti fara link-uri si doar daca cunoasteti sigur subiectul. Mersi!

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Cel mai corect e sa mergi la comisariatul militar de care apartii si acolo iti dau toate lamuririle de care ai nevoie, aici multi spun dupa ureche.

1 răspuns:
| puscahoreangaion a răspuns:

Pai normal ca-ti trebuie bacalaureatul ce vrei sa-si bata aia joc de tine?