| anonim_4396 a întrebat:

Pls help:am un samsung spica si i am facut upgrade la android 2.3 gingerbread si dupa acest upgrade cand bag cablul usb in telefon nu imi recunoaste pc ul deloc acum telefon(se incarca si doar atat) ca vreau sa fac un downgrade ceva si nu prea pot acum pentru ca nu mai recunoaste telefonul dupa upgradeul asta, ce pot face?

1 răspuns:
| dadaddadadda a răspuns:

Fai o reinitializare din tel big grin poate merge daca nu du-te la servis cu el big grin funda