| together4ever a întrebat:

Plss help! Am apasat nu stiu pe ce(stiu ca erau doua taste) si s-a marit scrisul pe google (eram pe siteul respectiv cind am apasat) Nu e F11. Cum fac sa revina scrisul la loc, adica sa se faca mai mic? Folosesc Google Chrome ca browser

Răspuns Câştigător
| oana_9912 a răspuns:

Apasa tasta Ctrl si minusul ca sa micsorezi sau plusul pentru a maribig grin

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe cheia aceea (dreapta sus in colt, de dejos de "X"), iar mai apoi asigurate ca la "Mariti" este setat "100%".
Succes! happy

| AlerimxD a răspuns:

Cred că ai apăsat pe Ctrl şi pe rotiţă în sus. Dacă asta ţi s-a întâmplat, apasă din nou pe Ctrl şi pe rotiţă în jos.
Xoxo.

| together4ever explică:

Multumesc mult. Dau fundita celui care a raspuns primul

| Petre_3454 a răspuns:

Apesi.(Ctrl si rotisika de la maus si micsorezi.))