| Dianaoprescu a întrebat:

Poate sa imi explice cineva la ce se refera asta : 10 % taxă de servicii, taxă de oraş de 3.00 € per persoană per noapte? multumesc

3 răspunsuri:
| BlackArt333 a răspuns:

E cumva vorba de un hotel? Un hotel cu un manager bolnav psihic! Tot ce am inteles e ca 10% taxa pentru valet, piscina etc. turul orasului 3.00 euro/persoana/noapte
Deci ori eu ori managerul hotelului a innebunit!

| suntserios a răspuns (pentru BlackArt333):

Lol, turul orasului...

taxa de oras e o taxa impusa de consiliile locale ale oraselor turistice prin intermediul hotelurilor, nu e niciun manager bolnav psihic calmeaza te

| BlackArt333 a răspuns (pentru suntserios):

Pai eram calma si pana acum... :/ Dar asta se intelegea! laughing)